2018. január 24-én szerdán 9-11 óráig nyílt napot tartunk leendő elsősöknek és szüleiknek.
Mindenkit szeretettel várunk.
Iskolánk nevelőtestülete.

Iskolánk hagyományos, 1996 óta minden évben megrendezett megyei versenyeire ebben a tanévben 2017. november 24-én került sor. Az intézmény közel 200 versenyzőt látott vendégül Debrecen és a megye településeinek általános iskoláiból.

Az alábbi helyezések születtek.

KÉK VÖDÖR TARTÓSÉLELMISZER GYŰJTŐ AKCIÓ

Határtalanul! HAT-17-01-2017-00569

PROGRAMOK

december 5. Mikulás-klubdélután
december 8. Mikulás kupa
december 21. Karácsonyi délelőtt

A FIRST LEGO League (FLL) egy 10 -16 éves diákoknak szóló nemzetközi verseny, melynek alapja egy élvezetes, szórakoztató robotverseny. 3-10 fõs csapatokban dolgozva egy elõre megadott témában kutatást kell végezniük a diákoknak, és egy teljesen automatikusan mûködõ robotot kell megtervezniük, programozniuk és tesztelniük úgy, hogy az képes legyen küldetését elvégezni egy terepasztalon. A feladatot és a terepasztalt a csapatok elõre megkapják, így a tanórák után van idejük a felkészülésre. A FIRST LEGO League-ben résztvevõ csapatok a feladatmegoldás közben végigjárják egy valóságos termékfejlesztés minden lépcsõfokát. A verseny szervezõje a FIRST (For Inspiration and Recognition of Science and Technology), Közép-Európában pedig a HANDS on TECHNOLOGY e.V. A versenyhez regionális partnerként 2017-ben ismét csatlakozott az NI Hungary Kft., így ismételten lehetõséged lesz kipróbálni a tudásodat a debreceni regionális fordulóban! Jelentkezzetek bátran!

Határtalanul! HAT-16-01

„ÜNNEPI DÍSZEK A GABONA SZÁRÁBÓL ÉS TERMÉSÉBÕL”
NTP-MKÖ-16-0031

Hajdúsámson Város Önkormányzatának képviselő testülete Gaál Gyöngyi tanítót a tagintézményben végzett munkája elismeréseként, a város által alapított Pedagógiai Díjban részesítette. A díjat Dandé Lászlóné Alpolgármester Asszony és Káplár János önkormányzati dolgozó adta át a székhelyintézményben.

A 2017/18-as tanévben a hit- és erkölcstanoktatást szervező egyházak listája .

A befizetett adó 1%-ról