Iskolába hívogató (leendő elsősöknek)

„Lélekmozgató” program
2018. február 22-e a Magyar Parasport Napja, melynek iskolánk a megyei képviselő intézménye. A csütörtöki sportnap célja, hogy közelebb hozza a parasportolókat egészséges embertársaikhoz.

Iskolánkban 2018. február 14-én tartottuk meg a IV. Debreceni Tehetséggondozó Diákkonferencia iskolai fordulóját. A rendezvényen 18 diák 15 előadását hallhattunk, melyek nagyon változatos, sokszínű és olykor igen egyedi témájúak voltak.

További képek itt tekinthetők meg.

Iskolánk hagyományos, 1996 óta minden évben megrendezett megyei versenyeire ebben a tanévben 2017. november 24-én került sor. Az intézmény közel 200 versenyzőt látott vendégül Debrecen és a megye településeinek általános iskoláiból.

Az alábbi helyezések születtek.

Határtalanul! HAT-17-01-2017-00569

PROGRAMOK

2018. március 2. Farsang

Határtalanul! HAT-16-01

„ÜNNEPI DÍSZEK A GABONA SZÁRÁBÓL ÉS TERMÉSÉBÕL”
NTP-MKÖ-16-0031

Hajdúsámson Város Önkormányzatának képviselő testülete Gaál Gyöngyi tanítót a tagintézményben végzett munkája elismeréseként, a város által alapított Pedagógiai Díjban részesítette. A díjat Dandé Lászlóné Alpolgármester Asszony és Káplár János önkormányzati dolgozó adta át a székhelyintézményben.

A 2017/18-as tanévben a hit- és erkölcstanoktatást szervező egyházak listája .

A befizetett adó 1%-ról