2017/2018-as tanévben tanulóink az alábbi verenyeken értek el szép eredményeket.

Berkó Botond iskolánk 4.b osztályos tanulója a Ziccer Teniszklubb versenyzőjeként I. helyezést ért el.
A Jó Szívvel Kft. Kupán III. helyezést ért el.
A Farmix Kupa régiós korosztályos versenyen a 10 éves fiúk (F10) kategóriájában Botond játszmavesztés nélkül nyert.
Gratulálunk!

Bihari Klaudia iskolánk 4.b osztályos tanulója a Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület tagjaként a XV. Hajdú-Bihar megyei Moderntánc Találkozón EZÜST minősítést ért el.
Gratulálunk!

Nagy János iskolánk 3.a osztályos tanulója a Nemzetközi Gyorskorcsolya Versenyen III. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Mózes Réka 2.a osztályos tanuló az Olvasni jó! levelezős, többfordulós versenyen elért hibátlan teljesítményéért könyvjutalomban részesült. A verseny tavaly, azaz első osztályban kezdődött, a teljes idény alatt három könyvet kellett elolvasni, elemezni, ami ebben a korosztályban nagy teljesítmény. Ezért külön gratulálunk Rékának.

Tiszavasváriban megrendezésre kerülő országos minősítő versenyen, mazsorett showtánc kategóriában Csuka Orsolya 2. a osztályos tanuló ezüst minősítést, Szabó Annabella 2. a osztályos tanuló bronz minősítést kapott. Ugyanezen a versenyen csapatuk ezüst minősítést szerzett.

Petruska Lili iskolánk 3.b osztályos tanulója a XIII. Aqvital Kupa Zen Bu Kan Kempo Országos verseny 3. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Márton Kristóf 7.a osztályos tanuló a Reading in English angol nyelvű olvasási verseny Stage 5 kategóriájában II. helyezést ért el.

Moravecz Hanga 7.a osztályos tanuló a Reading in English angol nyelvű olvasási verseny Stage 1 kategóriájában IV. helyezést ért el.