2017/2018-as tanévben tanulóink az alábbi verenyeken értek el szép eredményeket.

Berkó Botond iskolánk 4.b osztályos tanulója a Ziccer Teniszklubb versenyzőjeként I. helyezést ért el.
A Jó Szívvel Kft. Kupán III. helyezést ért el.
A Farmix Kupa régiós korosztályos versenyen a 10 éves fiúk (F10) kategóriájában Botond játszmavesztés nélkül nyert.
Gratulálunk!

Bihari Klaudia iskolánk 4.b osztályos tanulója a Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület tagjaként a XV. Hajdú-Bihar megyei Moderntánc Találkozón EZÜST minősítést ért el.
Gratulálunk!

Nagy János iskolánk 3.a osztályos tanulója a Nemzetközi Gyorskorcsolya Versenyen III. helyezést ért el.
Gratulálunk!

2018. február 17-18-án Jászberényben megrendezett II. Jász Kupán gyorskorcsolyázásban Nagy János iskolánk 3.a osztályos tanulója 2000 m-es váltóban 2. helyezést, egyéni Junior F boys kategóriában I. helyezést ért el.

Kézfogásra a bajnokoktól
Nagy János iskolánk 3.a osztályos tanulója a Hungarian National Junior Championchips 2018, Budapest versenyen aranyérmet szerzett. Nagy megtiszteltetésben volt része, mert ezen a napon (2018. február 25.) érkeztek meg olimpiai bajnokainak, s találkoztak szurkolóikkal a budapesti Gyakorló Jégcsarnokban. Jancsi serlegére begyűjtötte az olimpikonok aláírásait és fogadta viszont gratulációikat.

Nagy János 3.a osztályos tanulónk 2018. március 8-11. Szegeden rendezett XV. Tisza Kupán gyorskorcsolyában egyéni 1. helyezést, csapatváltóban 3. helyezést ért el.

Mózes Réka 2.a osztályos tanuló az Olvasni jó! levelezős, többfordulós versenyen elért hibátlan teljesítményéért könyvjutalomban részesült. A verseny tavaly, azaz első osztályban kezdődött, a teljes idény alatt három könyvet kellett elolvasni, elemezni, ami ebben a korosztályban nagy teljesítmény. Ezért külön gratulálunk Rékának.

Tiszavasváriban megrendezésre kerülő országos minősítő versenyen, mazsorett showtánc kategóriában Csuka Orsolya 2. a osztályos tanuló ezüst minősítést, Szabó Annabella 2. a osztályos tanuló bronz minősítést kapott. Ugyanezen a versenyen csapatuk ezüst minősítést szerzett.

Petruska Lili iskolánk 3.b osztályos tanulója a XIII. Aqvital Kupa Zen Bu Kan Kempo Országos verseny 3. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Márton Kristóf 7.a osztályos tanuló a Reading in English angol nyelvű olvasási verseny Stage 5 kategóriájában II. helyezést ért el.

Moravecz Hanga 7.a osztályos tanuló a Reading in English angol nyelvű olvasási verseny Stage 1 kategóriájában IV. helyezést ért el.

Balogh Laura 5.a és Czipka Szófia 4.a osztályos tanulók a IV. Mikepércsi Béres András szólótáncversenyen ARANY minősítést kaptak.

Lakatos László 1.b és Elek Teodóra 4.b osztályos tanulók III. helyezést értek el a 2018. március 23-án megrendezett Szépen Szóló megyei vers -és prózamondó versenyen.
Felkészítő pedagógus: Pásztor Rita

Március 28-án a Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskolában megrendezett "Fejtörők, rejtvények" komplex megyei csapatversenyen /16 csapatból/ iskolánkból 2 csapat vett részt. 3. helyezést ért el Tóth Csenge (4.a), Veres Renáta (3.b) és Czövek Mátyás (4.a) alkotta csapat, valamint 9. helyezett lett a Mándi Lilla (4.a), Molnár Dániel (4.a) és Szilágyi Balázs (3.b) alkotta csapat.