2018/2019-es tanévben tanulóink az alábbi verenyeken értek el szép eredményeket.

Berkó Botond iskolánk 5.b osztályos tanulója a Ziccer Teniszklubb versenyzőjeként a Play&Stay versenyen I. helyezést ért el.

Iskolánk csapata 2018. október 17-én vízi vetélkedőn vett részt a Bocskai István Általános Iskolában. A négy csapat részvételével megrendezett hangulatos versenyen csapatunk II. helyezést ért el.

Bihari Klaudia iskolánk 5.b osztályos tanulója a "Gotham" Nemzetközi Táncművészeti Versenyen 1. helyezést ért el mazsorett tánckategóriában.

Balogh Laura és Czipka Szófia a Főnix Néptánceggyüttes versenyzői, a II. Berettyó Szóló Néptáncversenyen KIEMELT ARANY minősítést szereztek.

Bihari Klaudia a Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület tagja, iskolánk 5.b osztályos tanulója a Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősító Versenyen ezüst minősítést kapott.

A 2019. március 11-én megrendezésre került Megyei Szépíró Versenyen Berki Dóra (2.a) és Froman Flórián (7.b) osztályos tanulók I. helyezést értek el.

Pénzes Zsófia, Lakatos Dorina, Czipka Szófia és Balogh Laura iskolánk tanulói a Főnix Néptáncegyüttes tagjaként az V. Mikepércsi "Béres András" Szólótáncversenyen ARANY minősítést szereztek. Gratulálunk nekik és további sok sikert kívánunk!

Sakkosok sikere

2019. március 30-án a Bajnok Sakkiskola szervezésében megrendezett „Bajnok Kupa” sakkversenyen iskolánk 2.a osztályos tanulói szép sikereket értek el.
Mogyorósi Kristóf minden játszmáját nyerve az I. helyen, Enyedy Áron pedig a II. helyen végzett.

Mindkét tanulónknak gratulálunk!

Lakatos László iskolánk 2.b osztályos tanulója a Tiszántúli Szépen szóló vers- és prózamondó versenyen III. helyezést ért. Gratulálunk!

Somogyi-Szabó Balázs az V. DEBALU U12 Nemzetközi Jégkorog Tornán elnyerte a legjobb kapusnak járó címet.

2019. április 1-én iskolánk 5-6. évfolyamos fiú labdarúgó csapata Kinizsi Kupán vett részt a Kinizsi Pál Általános Iskolában. A körzetes iskolák számára hagyományteremtő céllal meghirdetett versenyen a rendező intézmény csapata mellett a Hunyadi János Általános Iskola, a Hatvani István Általános Iskola és a Csapókerti Általános Iskola csapatai vettek részt. A színvonalas, sportszerű küzdelmeket hozó mérkőzések során csapatunk az értékes II. helyezést szerezte meg. A versenyt tanár-diák mérkőzés zárta.

2019. március 29-én rendeztük meg iskolánkban az "Észbontó" matematikaversenyt.
A versenyen a következő eredmények születtek:
1.osztály
I. helyezés: Meszesán Gergő 1.b és Varga Nóra 1.b
II.helyezés: Tóth Benedek 1.a
III. helyezes: Mitró Eszter 1.b

2. osztály
I.helyezés: Csige Csongor Ferenc 2.a és Enyedy Áron 2.a
II.helyezés: Lakatos Csaba 2.s
III. helyezés: Szabados Csongor 2.a

3.osztály
I.helyezés: Hadházi Bulcsú 3.a
II. helyezés: Pénzes Zsófia 3.a és Gábor Szabolcs 3.s
III. helyezés: Barta Csilla

4.osztály
I.helyezés: Kiss Normann 4.a
II. helyezés: Veres Renáta 4.b
III. helyezés: Szabó Hanna 4.a
A versenyen készült képek itt megtekinthetők.

Török Csenge iskolánk 1.a osztályos tanulója a Csapókerti Közösségi Ház által meghirdetett "Kedvenc meséim, mesehősőm" képzőművészeti pályázatán különdíjban részesült.