2018/2019-es tanévben tanulóink az alábbi verenyeken értek el szép eredményeket.

Berkó Botond iskolánk 5.b osztályos tanulója a Ziccer Teniszklubb versenyzőjeként a Play&Stay versenyen I. helyezést ért el.

Iskolánk csapata 2018. október 17-én vízi vetélkedőn vett részt a Bocskai István Általános Iskolában. A négy csapat részvételével megrendezett hangulatos versenyen csapatunk II. helyezést ért el.

Bihari Klaudia iskolánk 5.b osztályos tanulója a "Gotham" Nemzetközi Táncművészeti Versenyen 1. helyezést ért el mazsorett tánckategóriában.

Balogh Laura és Czipka Szófia a Főnix Néptánceggyüttes versenyzői, a II. Berettyó Szóló Néptáncversenyen KIEMELT ARANY minősítést szereztek.

Bihari Klaudia a Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület tagja, iskolánk 5.b osztályos tanulója a Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősító Versenyen ezüst minősítést kapott.